Pon. - Pt. 13:00 - 17:00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

umów termin
realizacji usługi

791 202 320

Najwyższy wynik zdawalności!

Miło poinformować nam naszych obecnych i przyszłych kursantów uczestniczących w naszej szkole nauki jazdy i kursów motocyklowych, że osiągnęliśmy najwyższy wynik zdawalności na egzaminie państwowym w zakresie prawa jazdy kategorii A za ubiegły sezon, uzyskując nawet 100-procentową zdawalność za pierwsze półrocze. Taki sam wynik zdobyliśmy także w 2015 roku.


zdany egzaminNasze szkolenie motocyklowe i wdrażane indywidualne podejście do każdego kursanta, owocuje tym, że systematycznie w każdym roku naszej działalności znajdujemy się w czołówce szkół motocyklowych i nauki jazdy motocyklem pod względem efektywnego zaliczania egzaminu Państwowego.

Wkładamy maximum naszego wysiłku w to, by nasi adepci nie tylko zdawali egzaminy za pierwszy podejściem, ale by ich zadowolenie przekładało się na ilość poleceń wśród znajomych, co owocuje przychodzeniem do naszej szkoły motocyklowej osób w radykalnej większości z tzw. polecenia.

Efekty zdawalności można sprawdzać w niezależnej instytucji, jaką jest Urząd m. Krakowa.

W naszym Serwisie używamy plików cookies. Korzystając dalej z Serwisu, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili można ją cofnąć poprzez zmianę ustawień dotyczących plików „cookies” w używanej przeglądarce internetowej.
Kliknij „Akceptuję”, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.