Tutoriale z Asiorem

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów w naszej szkole jazdy ruszyliśmy z nagrywaniem serii wideo tutoriali!


Firmowy samochódW naszej szkole nauki jazdy zdajemy sobie sprawę z trudu opanowania każdej pułapki, która może się trafić naszym kursantom podczas egzaminu na prawo jazdy. Nasi instruktorzy skrupulatnie przekazują swoją wiedzę na zajęciach praktycznych. Wiemy jednak, że opanowanie każdego ronda, skrzyżowania i strefy ruchu nie jest proste w zaledwie trzydzieści godzin, zwłaszcza kiedy jeszcze trzeba opanować pojazd, który się prowadzi! W naszych głowach pojawił się więc pomysł, że w ramach utrwalenia wiedzy, którą można zdobyć na naszych lekcjach jazdy, na naszych mediach społecznościowych pojawią się filmiki instruktarzowe. Nasi wykwalifikowani instruktorzy tłumaczą w nich co może nas spotkać na trasie egzaminacyjnej, a serię rozpoczynamy od podróży po Krakowskich rondach.

Filmiki instruktarzowe będzie można znaleźć na naszej stronie na Facebooku i Instagramie, ale także na TikToku pod hashtagiem #tutorialezasiorem