Vouchery podarunkowe

Z okazji zbliżającego się dnia św.Walentego (tzw.walentynek), zachęcamy do obdarowywania ukochanej osoby voucherem na kurs prawa jazdy lub dodatkowe godziny jazd w naszej szkole nauki jazdy.


bonSZ.P.

Z okazji zbliżającego się dnia św.Walentego (tzw.walentynek), zachęcamy do obdarowywania ukochanej osoby voucherem na kurs prawa jazdy lub dodatkowe godziny jazd w naszej szkole nauki jazdy. Prezent taki może być spełnieniem marzeń bliskiej osoby i stanowi pomoc w zdobyciu bardzo atrakcyjnego i niezmiernie przydatnego dokumentu w postaci prawa jazdy, jak również stanowi ważny element w doskonaleniu posiadanych umiejętności dla tych którzy już posiadają prawo jazdy kat.B. Oczywiście zapraszamy także osoby, które myślą o zdobyciu prawa jazdy na kategorie motocyklowe, gdyż nasz ośrodek szkolenia kierowców prowadzi i zachęca do uczestniczenia w tych kursach nauki jazdy i szkoleń motocyklowych wszystkich kategorii. Do końca lutego mamy na wszystkie szkolenia samochodowe i motocyklowe najniższe ceny i szereg promocji. Dodatkowo osoby które przyjdą na najbliższy kurs nauki jazdy z wydrukowanym voucherem dostaną 50 zł zniżki na wybraną kategorię prawa jazdy.

Zapraszamy