Najwyższy wynik zdawalności!

Miło poinformować nam naszych obecnych i przyszłych kursantów uczestniczących w naszej szkole nauki jazdy i kursów motocyklowych, że osiągnęliśmy najwyższy wynik zdawalności na egzaminie państwowym w zakresie prawa jazdy kategorii A za ubiegły sezon, uzyskując nawet 100-procentową zdawalność za pierwsze półrocze. Taki sam wynik zdobyliśmy także w 2015 roku.


zdany egzaminNasze szkolenie motocyklowe i wdrażane indywidualne podejście do każdego kursanta, owocuje tym, że systematycznie w każdym roku naszej działalności znajdujemy się w czołówce szkół motocyklowych i nauki jazdy motocyklem pod względem efektywnego zaliczania egzaminu Państwowego.

Wkładamy maximum naszego wysiłku w to, by nasi adepci nie tylko zdawali egzaminy za pierwszy podejściem, ale by ich zadowolenie przekładało się na ilość poleceń wśród znajomych, co owocuje przychodzeniem do naszej szkoły motocyklowej osób w radykalnej większości z tzw. polecenia.

Efekty zdawalności można sprawdzać w niezależnej instytucji, jaką jest Urząd m. Krakowa.